Biegi Sanprobi Active & Sport menu

UroRun 2018

Serdecznie dziękujemy Wszystkim za udział w SANPROBI UroRun 2018. Dzięki zaangażowaniu i pomocy w organizacji wszystkich Partnerów udało się przygotować fajne rodzinne, sportowe wydarzenie. Otrzymaliśmy niesamowitą ilość pozytywnych komentarzy i zapowiedzi udziału w przyszłorocznym wydarzeniu. Do zobaczenia w tym samym gronie za rok! Już 21.09.2019!

Oficjalne zdjęcia z biegu możecie obejrzeć klikając w poniższe galerie:

Galeria 1Galeria 2Galeria 3

Wyniki:

10km5kmNW

 
 
Kolejna edycja wydarzenia biegowego organizowanego przez Klinikę Urologii i Onkologii Urologicznej PUM.
 

Celem imprezy jest:

  • Zwiększenie świadomości społecznej w zakresie wczesnych objawów, sposobów wykrywania i badań przesiewowych w kierunku najczęstszych schorzeń układu moczowego,
  • Popularyzacja zdrowego, aktywnego stylu życia oraz profilaktyki pierwotnej chorób nowotworowych,
  • Prezentacja potencjału i aktywności szczecińskiej urologii akademickiej w zakresie nowoczesnych metod diagnostyki i leczenia, ze szczególnym uwzględnieniem technik minimalnie inwazyjnych.

Od tego roku partnerem strategicznym #UroRun jest również firma Sanprobi, znana z zaangażowania w imprezy o charakterze sportowym.
Jesteśmy przekonani że połączenie naszych sił i entuzjazmu pozwoli na stworzenie silnej wizerunkowo, cyklicznej w charakterze i ważnej społecznie imprezy na sportowej mapie naszego miasta i regionu."

Zapisy: http://www.protiming24.pl/zapisy.html

Regulamin: Pobierz

Trasa:

 

 

Uro Run 2018

więcej informacji tutaj https://web.facebook.com/events/192163128112100/

 

 

Partner strategiczny

Sanprobi Active Sport

Partner

Organizator

Patronat

Patronat medialny